ثبت نام | ورود
1398/08/29
واترکولینگ گرین
قطعات سخت افزاری msi با گارانتی گرین
پاورهای حرفه ای گرین
کیس های حرفه ای گرین
تجهیزات شبکه توتولینک با گارانتی گرین
کیبورد و موس حرفه ای گرین
پاور گرین
گارانتی گرین، پشتیبان انتخاب شماست
اسپیکرهای مالتی مدیای گرین
خنک کننده پردازنده گرین
موقعیت شما: درباره ما
درباره شرکت سیاره سبز GREEN Planet Co., Ltd

 برند ایرانی ، افتخار ایرانی

نشان تجاری GREEN در سال 1375 برای تولید وعرضه قطعات و تجهیزات الکترونیکی، کامپیوتری و زیست محیطی در ایران به ثبت رسید. هدف اولیه نشان تجاری GREEN ، تمرکز بر روی تجهیزات زیست محیطی بود و به تدریج و بنا بر کاستی های بازار سخت افزار و با حفظ هدف اولیه خود، از سال 1377 اقدام به تولید و عرضه کیس و پاور کامپیوتری ، مطابق با بالاترین سطح استانداردهای روز جهانی و سازگار با الزامات زیست محیطی و بهره وری انرژی نمود.

شرکت پردیس صنعت سیاره سبز، تولید و عرضه کننده کیس، پاور و تجهیزات خنک کننده کامپیوتری تحت نشان تجاری GREEN می باشد که با بهره مندی از شبکه گسترده فروش ، اقدام به توزیع این محصولات در سراسر ایران و خاورمیانه می نماید. این شرکت در راستای حفظ و افزایش سطح کیفی عملکرد خود، موفق به اخذ گواهینامه بین المللی ISO9002 Rev2004 برای سیستم مدیریت و استاندارد CE اروپا برای کلیه محصولات خود با نشان تجاری GREEN شده است. شرکت پردیس صنعت سیاره سبز که با نشان تجاری GREEN شناخته می شود، پس از طی دوره پانزده ساله و با یاری خداوند متعال و تلاش و جدیت تیم مدیریتی و پرسنلی خود، اکنون به عنوان یکی از برترین شرکت های حوزه فناوری اطلاعات شناخته می شود. در همین راستا ، نشان تجاری GREEN  در سال 1389 موفق به اخذ تندیس طلایی برترین نشان تجاری از جشنواره جوایز فناوری ایران ITA گردید و در همین سال نیز مفتخر به کسب نشان مسین برترین تولید کننده از فستیوال ستاره های فناوری ایران T-STARS در سال 1389 شد. ضمن اینکه در سال 1391 و به دلیل مدیریت سیستم توزیع و پخش، موفق به اخذ تندیس دیموند برترین سیستم توزیع از جشنواره مدیریت توزیع و پخش کشور NTPI گردید.

کارخانه سیاره سبز گرین

کارخانه تولید کیس و پاور گرین (شرکت سیاره سبز) در شهرک صنعتی سلفچگان - قم

 

عوامل موفقیت نشان تجاری GREEN :

 • صداقت در ارائه اطلاعات به مشتریان ، یکی از بزرگ ترین عوامل موفقیت GREEN بوده است .
 • واحد تحقیق و توسعه GREEN با تکیه بر تجربه 15 ساله خود و با بهره مندی از متخصصین ماهر و توانمند و استفاده از تجهیزات پیشرفته آزمایشگاهی اقدام به شناسایی نیازهای جدید بازار و ارائه راهکار در جهت ارتقای توانمندی های محصولات جاری، متناسب با مشخصه های جدید و یا جایگزین نمودن محصولات جدید منطبق بر پارامترهای شناسایی شده جدید می نماید.
 • تیم حرفه ای بازاریابی GREEN متشکل از نمایندگان واحدهای مختلف ، نظیر؛ روابط عمومی، فروش، فنی، مالی، تبلیغات، بازرگانی، امور مشتریان و نمایندگانی از شبکه توزیع ، اقدام به ارائه راهکارهای مختلف در جهت معرفی ویژگی نشان تجاری، محصولات، خدمات ، پشتیبانی و ... می نمایند.
 • گروه سرمایه گذار در بخش تامین منابع شرکت پردیس صنعت سیاره سبز، با پشتوانه مالی قوی خود ، بازوی قدرتمندی برای به سرانجام رساندن تمامی برنامه ها و اهداف کلی تصویب شده توسط هیئت مدیره ، به شمار می روند.
 • واحد توانمند فروش با استفاده از تیم مدیریتی قوی و کارشناسان زبده امور فروش ، اقدام به معرفی سر شاخه های اصلی توزیع و سپس شناسایی و پیوند زدن زیر مجموعه های فروش بنا بر الگوی از پیش تعیین شده می نماید تا با پشتوانه موجودیت کالای خود نسبت به در دسترس بودن کالا و خدمات در اقصی نقاط کشور اقدام نماید.
 • شبکه فروش متعهد و متخصص در تمامی سطح کشور که دارای ارتباط عمیق، گسترده و دو طرفه با مجموعه شرکت سیاره سبز می باشند.
 • گروه متخصص امور مشتریان با مشاوره قبل و بعد از فروش، ارائه راهکارهای پشتیبانی و خدمات پس از فروش گسترده ، موجب امنیت خاطر کلیه مصرف کنندگان بالفعل و بالقوه محصولات GREEN در تامین پیوسته خدمات شده اند.

 

اهداف اصلی شرکت پردیس صنعت سیاره سبز:

 • حمایت پیوسته از حقوق مصرف کنندگان محترم با ارائه محصولات به روز، دارای کیفیت جهانی و قیمت مناسب به همراه خدمات پس از فروش ویژه.
 • فرهنگ سازی سخت افزاری و ایجاد بسترهای مناسب جهت افزایش سطح اطلاعات فنی مشتریان با برگزاری دوره های آموزشی رایگان و ...
 • افزایش سطح بهره وری در روند تولید و ارائه محصولات الکترونیکی با راندمان مناسب جهت کاهش مصرف انرژی در کشور.
 • افزایش سطح کنترل کیفیت ، فراتر از استانداردهای جهانی جهت افزایش سطح رضایتمندی مشتریان.
 • توسعه شبکه فروش و ایجاد تسهیلات لازم برای دسترسی آسان تر مشتریان به محصولات GREEN در سراسر ایران.

 

آشنایی با شرکای تجاری GREEN :

یکی از تجربیات گرانبهای  GREEN در طول سالیان متمادی حضور در عرصه تولید و عرضه، همکاری با کمپانی های صاحب نام جهانی بوده است. به جرات می توان گفت که رعایت اصول فراتر از استانداردهای جهانی، وقتی محقق می شود که محصولات ارائه شده دارای پیشنه معتبر بر پایه حضور مستمر در بازارهای حرفه ای بین المللی باشند و این موضوع فقط و فقط در سایه همکاری با کمپانی های صاحب سبک و خوش فکر بین المللی به بار خواهد نشست. در همین راستا، برند ایرانی GREEN دارای شرکا و تامین کنندگان معظمی همچون کمپانی های HIGH POWER TECHNOLOGY, HEC GROUP, CHANNEL WELL TECHNOLOGY (CWT) در زمینه تولید و عرضه پاور کامپیوتر و کمپانی های HEC GROUP, CHENBRO, CHIEFTEC, FORTREX, MODE COM, TUNIQ, … در زمینه تولید و عرضه کیس کامپیوتر و همچنین کمپانی های THERMALRIGHT, EVERCOOL, ZALMAN در زمینه تولید و عرضه سیستم های خنک کننده می باشد. این موضوع موجب افزایش قدرت انتخاب برند ایرانی GREEN از میان صدها محصول با کیفیت می گردد و واحد تحقیق و توسعه GREEN موظف به رعایت اصول و قواعد فراتر از استانداردهای پایه جهانی است تا با توجه به شناخت بازار داخلی ، اقدام به طبقه بندی تامین کنندگان و محصولاتشان نماید و سپس با انتخاب دقیق محصول و ارائه شایسته ترین راهکارارتقای سطح کیفی آن، شرایط را برای عرضه محصول نهایی تحت برند ایرانی GREEN در کشور عزیزمان آماده نماید.

 


 

ویدیو خط تولید پاورهای ESD و EUD گرین در ایران:

خط_تولید_کارخانه_پاور _گرین_ایران

ویدیو خط تولید منبع تغذیه در کارخانه گرین (شرکت پردیس صنعت سیاره سبز)

خط_تولید_کارخانه_پاور _گرین_ایران

 


 

توان مصرفی کامپیوتر

------------


تمامی حقوق این سایت متعلق به سایت من است